surwiwal ekstremalny

surwiwal ekstremalny

Jeśli zapach jest z twoich ust, są szanse, że dobry do czyszczenia może twój oddech Zapach świeży i przyjemny. Skutecznego leczenia cuchnący oddech jest dobre zdrowie jamy ustnej. Dobry oddech na drodze jest właściwie neutralny zapach.

Głównymi przyczynami cuchnący oddech jest niewłaściwa higiena jamy ustnej. Cząstki Żywność utknąć między zębami, a następnie zaczynają gnić i zapach.http://www.sarnowski.info.pl/ Poprzez regularne wizyty u stomatologa i utrzymywanie reżimu szczotkowania i czyszczenia nicią dentystyczną codziennie, cuchnący oddech zniknie jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Zakładając, że zapach pochodzi z twoich ust, następne pytanie będzie, jaki rodzaj zapachu? Jeśli zapach jest określony rodzaj żywności zapach, dobry szczotkowanie, nitkowanie zębów i płyn do płukania rade. Jeśli jednak zapach jest bardziej gnicie lub określony nieprzyjemny zapach , nadszedł czas na bardziej kompleksowego czyszczenia.

Teraz, jeśli nie masz dobrego przyjaciela, aby sprawdzić się oddech, mam inny pomysł, który działa prawie tak dobre.

Trzymać czysty palec w ustach i pocierać swój język tak daleko, jak to możliwe bez siebie knebel. Pozwoli to zebrać ślinie, bakterie i nieprzyjemny zapach z językiem. Następnie uruchom ślina na grzbiecie dłoni i odczekać około minuty a następnie powąchać rękę. Jeśli nie jest coś, co chcielibyście pocałować, czas wyjść szczoteczki, nici dentystycznej i płynu do płukania ust.

Można mieć najbielsze zęby i promienny uśmiech, ale bez czynienia ze złym usta zapach, nikt nie będzie chciał dostać się wokół ciebie. nie pozwól tępe zęby lub cuchnący oddech obniżyć potencjał pocałunek-umiejętność!

Artykuł dzięki: