survival obozy

survival obozy Wiele razy, książki wrócą są uszkodzone – czy są one wręcz zniszczone. Więc innymi słowy, jeśli księgarz nie mogą sprzedawać książki, wydawca jest ten, kto cierpi.

Jest to cytat w artykule Hoy jest z Jeffrey A. Trachtenberg z Wall Street Journal, który mówi, od depresji, wydawcy powiedział zmaga księgarzy mogliby zwrócić niechciane tytuły jak długo kazali nowe tytuły.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Depresja wydarzyło się w [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] 1930 roku. To jest 2009, a wydawcy nadal korzystać z tego samego modelu biznesowego. W efekcie, współczynnik powrotu, a jego średnia trafi się od 35 do 40 procent, w większości przypadków, jest znacznie wyższa.

Są to jedne z czynników dotyczących dlatego łatwiej jest uzyskać audiencję u papieża niż wydawcy. Podobnie jak w przemyśle samochodowym, jakiś czas w dół drogi, inne firmy – niezależne samorządy wydawcy – osiągnie znaczący udział w rynku czytelnictwa, jeśli nie masz. Nigdy nie może wiedzieć oficjalnie, bo nawet zbieracze Statystki skupić się wyłącznie na tradycyjnym rynku księgarskiej.

Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]