jak zaczac przygode z alpinizmem

Bułka teleskopowej - Easy Proste Samoobrona

Nigdy podróżować znowu sam, czy jesteś spacery z psem lub przejście na parkingu centrum handlowego. Bądź bezpieczny z prostym, łatwym w użyciu pałki teleskopowej.

Jeśli można odebrać kij można użyć pałkę teleskopową. pałki teleskopowe są jak anteny radiowej. rozciągają się one w sekcjach można wyciągnąć je. Teleskopowej lub Pałki, wykonane są ze stali i posiada uchwyt z pianki lub gumy. Są łatwe do noszenia w kaburze pasa nylonu, w torebce lub nawet w dłoni. pałki teleskopowej jest mocny, ale zwarte i otwarte z ruchem nadgarstka. Są one od 16 do 26 cali, gdy rozszerzony, a nawet może mieć przywiązanie latarki LED na uchwycie, aby uczynić je jeszcze bardziej użyteczne.

Pałki teleskopowej gumowy uchwyt stalowe sznury polipropylenowe są wielkie, aby odeprzeć psów lub ludzkie agresorów, którzy konfrontacji. Są łatwe do opanowania i nie wymagają prawdziwe myśli. Wystarczy zobaczyć go i uderzył go. Nie skomplikowane celowania.

Przy zastosowaniu pałkę teleskopową należy zawsze starać się go kontrolować, ale nawet dzikiego strajku lub ciąg może być bardzo skuteczne.

Wystarczy pokazując pałkę teleskopową do osoby wielokrotnie wystarczy, aby je zatrzymać. Najlepszym sposobem, aby korzystać z możliwością rozbudowy pałeczkę to czekać tak długo, jak to tylko możliwe, zanim zdecydują się do korzystania z niej. Pobierz go i przedłużyć go, ale nie daj się fizycznie zaangażowany dopóki jesteś zmuszony.

Pamiętaj, aby ćwiczyć otwierania pałeczkę z ruchem nadgarstka kiedy po raz pierwszy je zdobyć. W środku sytuacji konfrontacji z kimś, kogo nie jest czas, aby dowiedzieć się, jak korzystać z pałeczkę.

Pamiętaj, że uderzające ramion lub nóg może być bardzo bolesne i jest to dobry sposób, aby zniechęcić agresora. Jeśli kiedykolwiek napotkasz coś wiesz, jak bardzo boli bang kość promieniową.
Artykuł dzięki: akademiaprawajazdy