jak przetrwac w wielkim miescie

jak przetrwac w wielkim miescie Uderzanie ich kość promieniową jest dobrym sposobem, aby zatrzymać atakującego.

Nigdy nie wolno uderzać w głowę, szyję lub gardło chyba że jesteś poważnie w obawie o swoje życie. Następnie uderzył mocno i szybko. Jeśli to jest jego życie lub je to lepiej, że to będzie twój.

Jeśli ktoś powinien złapać cię od tyłu użyć koniec pałki, nawet rozszerzona, aby uderzyć w ich mięśniach nóg.Jednolity Europejski Format Raportowania To boli!

Inną dobrą techniką zniechęcić agresora jest kłuć lub włóczni je - zwłaszcza w mostek. Można to zrobić nawet wtedy, gdy rozszerzalne baton nie zostanie przedłużony. Twój baton jest twardej stali i takiego naporu na pewno wyda osobie atakującej namysł i prawdopodobnie zatrzymać ich w sumie aż ból zniknie. Oczywiście, po trafienie napastnika i zatrzymać go uruchomić!

Policja nie może być wszędzie cały czas więc oczekuje się, że jest przygotowane do ochrony się w razie potrzeby. Wystarczy pamiętać, wynos być świadomi swojego otoczenia, dzięki czemu nie przypadkowo wchodzę do kłopotów można uniknąć.

Bądź bezpieczny i nosić gruby kij, jak mówi stare przysłowie albo jeszcze lepiej rozszerzalny pałeczkę.

Jim Stratford jest właścicielem [http://www.thebesteasyselfdefense.com], gdzie można znaleźć szeroki wachlarz najnowszych ochrony indywidualnej oraz elementów przetrwania miejskich, w tym filmy instruktażowe, spraye pieprz i osobistych alarmów do siebie i swojej rodziny bezpieczne w naszym Dzisiejszy świat.

Zobacz nasz wybór pałki samoobrony na: [[http://www.thebesteasyselfdefense.com/steel-batons.html]]

Zarejestruj się na naszej stronie internetowej na nasz newsletter, aby być na bieżąco o naszych plandeki samochodowe samoobrony i osobistych produktów bezpieczeństwa.

Artykuł dzięki: biuro rachunkowe poznań