jak przetrwac bez pradu

jak przetrwac bez pradu

Jak zachować historyczną postać taka jak Winston Churchill wypompowywania Nowoczesne notowania Day

Winston Churchill był ciekawy człowiek, który żył w ciekawych czasach. Trudno zaprzeczyć, że z historycznego punktu widzenia, a wszyscy wiemy, że Anglicy przeciwności przeszedł w czasie II wojny światowej. Były jakieś ciężkie czasy, a niektóre trudne ludzi, a oni panowały na szczęście z pomocą Stanów Zjednoczonych i sił sprzymierzonych.kancelaria notarialna gdańsk To fascynujące, jak wiele cytatów Winstona Churchilla przetrwały przez lata i są odtwarzane jako cytaty motywacji i mądrości dzisiaj.

Rzeczywiście jako pisarz mogę ci to powiedzieć, jestem ciągle cytuje różne postacie historyczne i Winston Churchill https://www.konstal-garaze.pl/ stanie się jednym z nich. Jedno mogę znaleźć bardzo ciekawe o słynnych cytatów i jak autorzy i twórcy z nich korzystać, zwłaszcza na blogach i na stronach Facebook i za pośrednictwem Internetu jest to, że są one często nieudana, modyfikowane, a czasem cytują Winston Churchill i inni z rzeczy, których nigdy nie powiedział ,

Interesującą rzeczą jest Wikipedia gdyby ktoś to zrobić wtedy jakiś naukowej indywidualnych, którzy studiowali Winston Churchill całe ich życie byłoby po prostu powiedzieć; Nie, to jest błędne, i naprawić cytatów. To bardzo dobrze, ale co z ludźmi, którzy są historycznie zauważalną, ale pisali tak dużo, i powiedział tak wiele, i nie ma żadnych wspaniałych uczonych za kulisami, którzy chcą sprawdzić się na wszystkich tych cytatów w cyberland? A co z witryn, które nie pozwalają korekty, podobnie jak wszystkich tych blogów tam? Problemem jest postacią historyczną jest po odeszły mogliby być misquoting Cię przez kolejne tysiąc lat. Pomyśl o tym.

Dobrze więc, mam inną koncepcję. A gdybyśmy chcieli użyć cytaty mądrości i sztucznej inteligencji do ciągłego wypompowywania cytaty dla obecnego okresu minionego okresu postaci historycznych? I zanim powiedzieć, że to nieetyczne, powiedzmy, że jest ktoś, kto jest pełen mądrości i jest godne uwagi w swoim czasie - może dać pozwolenie na wydawca, pisarz, albo niektórzy informatycy w Stanford do podjęcia wszelkich wydarzeń współczesnego czas nawet po ich śmierci i używają słów i informacji, że mówiłem w przeszłości wraz ze sztucznej inteligencji w sposób ich myślenia dać cytat, że "byłby wykonany" mieli jeszcze żył 5, 10, a nawet chyba 250 lat później.

Mimo wszystko, wielu z najlepszych cytatów, których używamy dzisiaj pochodzi od tysięcy lat temu. To dlatego, że podstawowa psychologia ludzkości nie zmienił się aż tak dużo, a co zrobiliśmy jest podjęliśmy te same umysły ludzi i sposób ich myślenia i pokrył inny społeczeństwo i inny poziom technologii wokół podstawowa same ewoluowały mózgu.

A teraz z tym wszystkim powiedział; Jest to możliwe, aby utrzymać postacią historyczną jak Winston Churchill wypompowywania współczesny cytuje wszystkim w oparciu o jego mądrości i stylu "Churchill-owskiej" myślenia. Proszę wziąć pod uwagę to wszystko i myśleć nad tym.

Artykuł dzięki: