survival dla doroslych

survival dla doroslych

Moral Hazard Hormonalna terapia zastępcza

W środku niedawnego tsunami katastrof finansowych kwestia "pokusy nadużycia" została podniesiona do opisania, jak banki, które dokonały bardzo błędnych decyzji inwestycyjnych, zostały odizolowane od ich szkodliwych skutków poprzez ratunkowych rządowych i pakietów ratunkowych.

Nie pozwalając bankom nie jako konsekwencja własnych idiotycznych błędów izoluje je od ujemnego sprzężenia zwrotnego, które mogą lepiej prawidłowe ich zachowań w przyszłości.okna pcv Zielona Góra

Więc w jaki sposób moralne niebezpieczeństwa ratowanie złych banków stosuje się do HTZ? Tylko w ten sposób: że oddzielenie działania i konsekwencje, szczególnie jeśli konsekwencje są opóźnione o lata i występują dość losowo, a "rescue" przed konsekwencjami to znak rozpoznawczy zagrożenia moralnego, a ich zastosowanie w medycynie, jak i bankowości.

Nie ma już żadnego argumentu wśród naukowców na temat tego, czy HTZ wiąże się ze zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka: to jest. Jeśli HRT zawiera tylko estrogen, to istnieje zwiększone ryzyko raka macicy. Jeśli HRT zawiera progesteron, to istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia raka piersi.

Ponadto wszystkie rodzaje HTZ wiąże się ze zwiększonym ryzykiem udaru mózgu i zakrzepów krwi. To nie jest kwestia tego, jak hormony są wykonane (z produktów naturalnych lub syntetycznych), ale raczej to, co robią. A co robią z kobiet po menopauzie jest "nienaturalne" w kontekście starzenia się organizmu w inny sposób naturalny.

Wiemy, że istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia raka piersi w grupie kobiet stosujących HTZ, ale nie wiemy dokładnie, które z tych kobiet dostanie raka. Ważne jest, aby zrozumieć, że wiemy tylko statystyki dla grupy; Nie wiemy dokładnie, kto dostanie choroby, i czy hormony są odpowiedzialne za to.

Morał i medycznych zagrożenia związane z HTZ jest powiększony przez system opieki zdrowotnej "siatki bezpieczeństwa" - zabiegów, które są dostępne po jednym z powikłań HTZ występuje.
Artykuł dzięki: