jak sie nie bac pajakow

Make Your Own Doroty buty

Pamiętasz obuwie w Czarnoksiężniku z Oz?

Większość ludzi, a wiele osób chciałoby mieć swoją własną parę rubinowy butów.

Jednakże, jeśli nie chcą parę Doroty buty, może trzeba stworzyć własną.

Ale nie martw się, że to bardzo łatwe.

Kiedy moja siostra zaczęła działalność abctheemers.com i postanowił przeprowadzić Czarnoksiężnik z krainy Oz musiała jakieś buty Ruby. Przyjrzeliśmy wszędzie i nawet udało się kupić kilka par tworzą w internecie, ale niektóre były straszne, a niektóre po prostu nie pasowały! W końcu, z czystej desperacji postanowiłem stworzyć parę Doroty buty dla niej!

Byli natychmiastowy sukces. Ona je kochał, kochał ich dzieci, rodzice je kochał, a klienci, którzy je stworzyli, ponieważ ich kocham !!

Wszystko czego potrzebujesz to para butów - najlepiej typu są satynowe buty, buty ślubne są idealne, ale mam również objęte zamszowe buty z dużym powodzeniem.

Następnym etapem jest do barwienia buty, to jest bardzo proste, a kiedy już to zrobi, musisz znaleźć sklep, który sprzedaje cekiny i holograficzny typu są najlepsze. Za pomocą specjalnego kleju zacząć trzymać z cekinów na bucie. Mam teraz stworzył setki par tak mają to w dół do poziomu sztuki.

Nie można po prostu trzeba trzymać w Ruby buty, druhny mogą mieć buty pasujące do sukienki. Małe dziewczynki mogą mieć buty jak Śpiącej królewnie lub Arial i za właściwe małych księżniczek.

Panna młoda może mieć albo srebrny, biały lub inny kolor jej upodobań.

Jako pamiątkę ślubu niektóre panny młode mają parę chrzciny buty dostosowane w taki sam sposób, jak ich buty ślubne łożyska w obudowach z tworzyw. Mogą być one stosowane w późniejszych latach na chrzciny lub przechowywane jako memento szczególnego dnia.

Nie trzeba się martwić o pogodę albo - Stephanie w przebraniu Doroty wystąpił deszcz, błoto i śnieg i buty przeżył.

Artykuł dzięki: domy piaseczno