jak przetrwac na pustyni

jak przetrwac na pustyni

Dlaczego Zaczynają Hip-Hop

Dlaczego zaczną hip-hop w pierwszej kolejności jest to pytanie większość osób, które nie zostały podniesione do góry na hip hop lub w projektach zapytać cały czas. To rodzaj krótkiej odpowiedzi zbyt będącej że większość z nich o 99 procent pochodziło z pomysłodawców projektów. Więc po prostu rap to w ten sposób i powiedzieć, że został uruchomiony, ponieważ nie było nic innego do zrobienia w freakin kaptur.koncentrator tlenowy po co się stało to ludzie z sąsiedztwa by wyjść i zacząć rapować bez bicia i wystarczająco szybko tłumie stanowiłyby a następnie lokalny DJ pokaże się i kręcić jakieś rekordy i zanim się zorientujesz, że nie była stroną bloku jumpin off.

Nie było pieniędzy poświęca się każdemu, $ 50,000 filmy dolar nie zostały zaplanowane na rozstrzelanie i wytwórnie płytowe nie były na pewno starają się podpisać obok najgorętszych getta raper. Wszystko, co mieliśmy było coś dobrego "ole zabawy z codziennych przeciętnych mężczyzn i kobiet rymowanych o czasach jadą rzucił w ich częścią okapu a wcześniej było to tylko o zabawie ... OKRESU.

Gdzieś korporacyjna Ameryka zaangażował się i odwrócił Hip-Hop w wielu miliardów dolarów biznesu pociągu, który nie może być zatrzymany, jeśli próbowali bardzo ciężko. To nie powstrzyma to, aby duże i zbyt wiele osób ma swoje dłonie w doniczce. Firmy fonograficzne są co więcej pieniędzy niż kiedykolwiek dokonane przez podpisanie dzieci ulicy ułożyła kilka rymowanki ze śliskiego metafor i dostawy. To absolutnie najłatwiej mogą zrobić teraz.

Czemu pytasz?

Dobrze podpisanie rockowej grupy wymaga, aby rzeczywiście mieć grupę mężczyzn i kobiet, którzy mogą śpiewać i grać na instrumentach również. gwiazdy pop śpiewać, tańczyć i mają sympatyczny twarz publiczny lub nigdy nie będzie pracować i śpiewaków kraju mają gry na instrumentach też i wraz z jednymi z najbardziej lojalnych fanów na tej ziemi. Afroamerykanie zawsze obdarzony całej planszy, jeśli chodzi o rozrywkę. Nie obchodzi mnie, jeśli mówimy o sport, taniec, sztuki plastyczne, czy cokolwiek innego, które chcesz umieścić w tej mieszance. Moja odpowiedź na pytanie, dlaczego zaczynają hip-hop jest po prostu przetrwać. Zadać jedną osobę, która miała coś z tym zrobić i po dają ci swój publiczny tekstu książki odpowiedź na pewno dojdzie do punktu, w ramach "tej rozmowy, gdzie będą wspominając musieliśmy przetrwać.

Artykuł dzięki: